آکاایران: امروزه در مراسم عروسی ساقدوش ها نقش مهمی را ایفا میکنند و بسیاری از عروس ها و داماد ها از ساقدوش در مراسم عروسی خود استفاده میکنند. ساقدوش ها همراه با عروس و داماد از ابتدای حضور در باغ و آتلیه حضور دارند و با تم یکسانی که دارند جلوه بهتری به عکس های عروس و داماد می دهند.

ساقدوش های داماد معمولا پسرهای مجردی هستند که در مراسم عروسی همراه داماد و دوش به دوش او راه میروند، لباس ساقدوش های داماد کت و شلوارهای رسمی و شیکی هستند که بهتر است هم طرح و همرنگ باشند . بهترین رنگ ها برای کت و شلوار ساقدوش های داماد طوسی و سرمه ای هستند که استایل جذابی به آن ها میبخشند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, نمونه هایی شیک و جدید از مدل لباس ساقدوش ها جمع آوری کرده ایم. امیدواریم از این طرح ها برای شب عروس و انتخاب تیپ ساقدوش ها استفاده کنید.

 

ست لباس ساقدوش داماد 

اگر لباس ساقدوش های عروس و داماد متحد باشد باعث زیبایی بیشتر می شود اما حتما لازم نیست که لباس ساقدوش ها همگی یک شکل و یک مدل باشند ، تنها کافیست لباس آنها یک رنگ باشد و ترجیحا از یک جنس پارچه تهیه شده باشند .البته شکل کلی آن باید یکسان باشد مثلا اگر همگی لباس های کوتاه می پوشند، نباید یک نفر لباس بلند داشته باشد، و به عبارت دیگر اندازه ی لباس های ساقدوش ها باید با یکدیگر هماهنگی داشته باشد .

مدل ساقدوش عروس ایرانی

 

نحوه ست کردن لباس ساقدوش ها

درصورت یکسری نکات جزئی از سوی ساقدوش ها جلوه و زیبایی بیشتری میتوانند داشته باشند. به طور مثال در عکس زیر ساقدوش ها از یک نوع رنگ استفاده میکنند و داماد از رنج خاص و تک. همین استایل باعث خاص شدن داماد و جلوه خاص برای او میشود. 

مدل ساقدوش

مدل کت و شلوار ساقدوش داماد

مدل ساقدوش بچه

کت شلوار سرمه ای برای ساقدوش

مدل ساقدوش عروس داماد

تیپ شیک ساقدوش های داماد

مدل ساقدوش عروس و داماد

ساقدوش های خوشتیپ داماد

مدل ساقدوش دخترانه

کت شلوار طوسی ساقدوش های داماد

داماد و ساقدوش ها