آکاایران: لباس عروس مهمترین انتخاب مراسم عروسی است که اگر میخواهید زیباترین لباس عروس را در روز عروسی تان بپوشید باید نکاتی را در نظر بگیرید و سپس دست به انتخاب بزنید, باید با ترندهای سال برای لباس عروس آشنا باشید و بدانید چهمدل لباس عروس هایی مد هستند تا بتوانید از بین آن ها مدل مد نظرتان را انتخاب کنید. در انتخاب لباس عروس فرم اندام تان را در نظر بگیرید اگر چاق هستید باید لباسی انتخاب کنید که شما را کمی لاغر تر نشان دهد و اگر لاغر هستید لباس عروس های آستین پفی مناسب شما هستند و اندام تان را زیباتر نشان میدهند. در این مقاله از آکاایران جدیدترین مدل لباس عروس 2019 به سبک آستین پفی  را گردآوری کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده کنید و ایده بگیرید. با ما همراه باشید.

لباس عروس آستین پفی

لباس عروس آستین پفی جدید

حتما میدانید که مدتی است لباس های آستین پفی خیلی ترند و مد شده است، اول از لباس شب و لباس مجلسی شروع شد و به تازگی برای لباس عروس هم طرفدارای زیادی پیدا کرده است خصوصا برای عکاسی روز فرمالیته ، لباس عروس آستین پفی انتخاب خوبی است. این نوع آستین هم برای افراد لاغر و هم چاق مناسب است چون باعث میشود سایز واقعی بازو ها مشخص نشود و خطای دید داشته باشد

لباس عروس آستین کوتاه پفی

مدل لباس عروس آستین دار

آستین پفی به یقه لباس ربطی ندارد و با لباس دکلته هم می توانید آستین پفی داشته باشید. معمولا با لباس دکلته و دنباله دار خیلی جذاب می شود و تم وینتیج پیدا می کند . البته خانم هایی که بازوهای تپل دارند ، نباید از مدل های یقه دکلته استفاده کنند چون آستین باید کل دست را پوشش بدهد.   در این پست برای شما مدل های گوناگون لباس عروس با انواع آستین دار پفی را گردآوری کرده ایم که میتوانید ایده بگیرید.

لباس عروس آستین پفی ۲۰۱۹

لباس عروس 2019 آستین پفی

لباس عروس پفی آستین دار

لباس عروس آستین دار پفی

مدل لباس عروس پفی آستین دار

لباس عروس کره ای آستین پفی

لباس عروس پفی استین بلند

لباس عروس آستین پفی ساده

لباس عروس با آستین پفی

لباس عروس آستین پفی مد روز

لباس عروس آستين پفي

لباس عروس آستین پف دار

مدل لباس عروس آستین پفی

لباس عروس آستین پفی زیبا