آکاایران: تست بارداری انجام داده اید و جواب مثبت بوده است! به شما تبریک می گوییم! اگر نمی دانید چطور این مسئله به همسر یا والدین او یا خواهر و برادر ها، اطلاع دهیدو یا اگه دوست دارید بهترین سورپرایز را برای اطلاع از خبر بارداری به همسرتان بدهید ، ما روش های خوبی سراغ داریم. با ما همراه باشید با بهترین ایده ها برای اطلاع دادن خبر بارداری. سورپرایزی خاص برای بهترین لحظه زندگی .

۱. لباس نوزادی بخرید!

 

۲. شیرینی بپزید

اگر اهل پختن شیرینی در خانه هستید، می توانید بیسکویت های کوچک به طرح لباس نوزاد درست کنید و در یک مهمانی که والدین خودتان یا همسرتان یا خواهر و برادر ها دعوتند از آن ها با این بیسکویت ها پذیرایی کنید. به این ترتیب سر صحبت در مورد بچه دار شدن باز می شود و می توانید خبر خوش تان را به آن ها بگویید.

 

۳. صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید

می توانید یک صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید و آن را در اتومبیل پدر آینده نصب کنید! حتی می توانید یک عروسک زیبا هم داخل آن بنشانید. این روش بهترین شیوه برای غافلگیر کردن همسرتان است!

 

۴. جواب تست بارداری تان را جلوی چشم بگذارید

روش دیگر برای مطلع کردن همسر قرار دادن جواب تست بارداری در نقطه ای است که دقیقا جلوی چشم او باشد. البته اگر همسرتان دیر متوجه تست شد ناراحت نشوید زیرا مرد ها معمولا به جزئیات توجه نمی کنند و شاید دیر جواب تست را ببینند.

 

۵. به همسرتان بگویید دنبال خانه بگردد!

به همسرتان بگویید که در صورت امکان باید خانه را عوض کنید و نیاز به خانه ای با یک اتاق اضافه دارید. البته این موضوع به شرط آن است که او توان مالی کافی داشته باشد و این حرف شما سبب استرس و اضافه شدن بار سنگین به دوش او نباشد. اگر به اندازه کافی توان مالی ندارید اتفاق شیرینی مثل بچه دار شدن را با صحبت در مورد خانه بزرگ تر گرفتن تلخ نکنید. قسمتی از اتاق خودتان را می توانید به فرزندتان اختصاص دهید تا زمانی که اوضاع بهتر شود.

 

۶. تخم مرغ شانسی بخرید!

تخم مرغ شانسی بخرید و داخل هر یک هدیه کوچک نوزادی به همراه یادداشتی بگذارید و در مهمانی ای که برگزار می کنید آن را به مهمانان تان بدهید. مضمون یادداشت ها می تواند جملاتی مانند این ها باشد «شما ۷ ماه دیگر مادربزرگ می شوید!»، « آخر امسال شما خاله می شوی!»

 

۷. از اولین سونوگرافی استفاده کنید

اگر شما ۳ ماهه شده اید و هنوز بارداری تان را خبر نداده اید از تصویر اولین سونوگرافی جنین استفاده کرده و آن را تبدیل به کارت کنید و برای هر یک از اعضای خانواده یک کپی بفرستید. تلفن را نزدیک دست تان داشته باشید چون به محض آن که کارت ها دستشان برسد همه با شما تماس می گیرند و تبریک می گویند!

 

۸. هدیه بخرید

اگر قرار است بارداری تان را به فرزندان بزرگ تر یا والدین و خواهر و برادر ها اطلاع دهید می تواند یک ساک هدیه تهیه کنید و آن را از وسایل کودک و اسباب بازی پر کنید و پشت در اتاق شان بگذارید.

 

۹. نقاشی بکشید!

اگر فرزند دیگری دارید از او بخواهید نقاشی بکشد و در آن تمام افراد خانواده را به علاوه یک کودک دیگر ترسیم کند. بعد به او بگویید که صاحب خواهر یا برادر خواهد شده است. می توانید از او بخواهید این نقاشی را به پدر و مادر خودتان یا همسرتان نشان دهد و موضوع را تعریف کند.

 

۱۰. تماس بگیرید

اگر خیلی مشتاقید این خبر را به اطرافیان بدهید تلفن را بردارید و با آن ها صحبت کنید. بارداری خبر خوشی است که هر خانم تنها چند مرتبه آن را در زندگی تجربه می کند پس دیگران را در خوشحالی تان سهیم کنید.

در ادامه روش های دیگری که جالب و پرانرژی است را به شما ارائه میدهیم.

اعلام خبر بارداری به همسر با تیشرت مخصوص

از فواید زندگی مدرن و عصر ارتباطات این است که نمونه هر کار مدرن و خلاقانه ای که در شبکه های مجازی ببینید خیلی زود در شهر یا محل سکونتتان هم پیدا خواهد شد؛ یکی از همین کارهای خلاقانه خصوصاً برای اعلام خبر بارداری به همسر چاپ جمله و عبارت مربوط به بارداری روی تیشرت است. این راهکار یکی از روش های رایج بین زنان سراسر دنیاست.

اگر می خواهید با این روش بارداری تان را به همسرتان اطلاع دهید با یکی از شرکت هایی که کارشان چاپ تیشرت سفارشی است، تماس بگیرید و بخواهید جمله «من باردار هستم» را روی یک تیشرت سفید برایتان طراحی کنند.

حتی می توانید به عنوان هدیه یک تیشرت برای همسرتان سفارش دهید و جمله «تو بابا شدی» را روی آن چاپ کنید. نوشتن این جملات به انگلیسی زیبایی و جذابیت دیگری دارد؛ اما شرکت هایی هم هستند که با فونت های زیبای فارسی این نوشته ها را چاپ می کنند. نکته مهم این است که می توانید با سلیقه خودتان جمله و فونت مناسب را انتخاب کنید.

بارداری انسان از حیوانات

آکاایران: ایده هایی برای اعلام خبر بارداری به همسر

یکی از کارهای خلاقانه برای اعلام ،بارداری به همسر چاپ عبارت مربوط به بارداری روی تیشرت است

به یک نوشیدنی داغ مهمانش کنید

یکی دیگر از کارهایی که هیجان داستان را کمی بیشتر می کند نوشتن عبارت «داری بابا می شی» یا «بابا من به زودی می بینمت» ته لیوان مخصوص نوشیدنی همسرتان است. البته در این روش همسر شما باید تا ته لیوان نوشیدنی اش را بنوشد؛ در غیر این صورت نمی‌تواند متوجه یادداشت ته لیوان شود؛ بنابراین یک نوشیدنی فوق العاده خوشمزه برای همسرتان آماده کنید که نتواند آن را نیمه کاره کنار بگذارد.

چاپ این جملات را همان شرکت های مخصوص طراحی تیشرت یا ماگ با کمال میل خواهند پذیرفت. می توانید به جای ته لیوان در دیواره لیوان سفارش جملات و یا طرح هایی مربوط به بارداری بدهید و در همان عصر دلپذیر که با همسرتان مخصوص نوشیدن چای یا قهوه هستید ماگ را به سمت همسرتان بگیرید و نوشیدنی تان را بنوشید. بعد از چند دقیقه بالاخره عبارت روی لیوان باعث کنجکاوی همسرتان می شود. شک نکنید.

از شوک شدن همسرتان عکس و فیلم بگیرید

هرگز اولین لحظات اعلام خبر بارداری به همسرتان را از دست ندهید. با این کار می توانید برای خاطره آن روز خاص را برای همیشه ثبت کنید. از قبل دوربین عکاسی یا گوشی تان را در حالت اتوماتیک بگذارید تا به صورت متوالی چند شات از شما و همسرتان بگیرد یا می توانید از همسرتان بخواهید که با هم سلفی بگیرید.

بارداری هفته به هفته

هنگام اعلام خبر بارداری از همسرتان عکس بگیرید

انتخاب با خودتان است که ثبت این لحظه به صورت عکس یا فیلم باشد. وقتی آماده شدید درحالی که همچنان به دوربین نگاه می کنید به همسرتان بگویید که باردار هستید. چهره همسرتان در این لحظه واقعاً تماشایی است. ممکن است همسرتان از شما بخواهد که دوباره جمله تان را تکرار کنید. می توانید مجدداً از این لحظه عکس یا فیلم بگیرید. این عکس یادگاری تبدیل به یکی از بهترین و به یادماندنی ترین عکس های عمرتان خواهد شد و مطمئناً در آینده فرزندتان نیز از تماشای آن لذت خواهد برد.

در محل کار، همسرتان را سورپرایز کنید

این روش یکی از مهیج ترین روش های اعلام خبر بارداری به همسر است البته بیشتر برای همسرتان. فقط در این روش نمی توانید حالت و چهره همسرتان را بعد از شنیدن خبر ببینید اما همسرتان را بسیار شگفت زده خواهید کرد.

می توانید برای همسرتان سفارش ناهار دهید یا خودتان غذای مورد علاقه او را بپزید. غذای همسرتان را به همراه یک یادداشت به پیک بسپارید. انتخاب نوشته روی یادداشت به سلیقه خودتان است؛ مثلاً می توانید بنویسید: «بابا جون من و مامان دلمون نیومد همه این غذای خوشمزه را تنهایی بخوریم.» بعد از اینکه بسته ناهار ویژه به دست همسرتان رسید، منتظر تماس تلفنی او و مابقی ماجرا باشید. اگر دوست دارید حتماً صورت همسرتان را در این وضعیت ببینید با یکی از همکاران او هماهنگ کنید و بخواهید از همسرتان فیلم بگیرد.

ملزومات کودک بخرید

این روش اعلام خبر بارداری به همسر بسیار هیجان انگیز است. هیچ چیز قشنگ تر از این نیست که همسرتان را با لوازم یا لباس کودک شگفت زده کنید. یکی از راه‌های جالب برای به وجد آوردن همسرتان این است که یک صندلی مخصوص کودک بخرید و آن را کنار میز نهارخوری بگذارید یا یک ست بشقاب و قاشق مخصوص کودک در کنار بشقاب خودتان و همسرتان قرار دهید. راه جالب دیگر خرید صندلی مخصوص کودک برای اتومبیلتان است.

صندلی را در داخل اتومبیل بگذارید و منتظر واکنش همسرتان شوید. می توانید یک دوچرخه کوچک یا یک جفت کفش نوزادی یا هر چیز دیگری را که به نظرتان جالب می‌آید، تهیه کنید و آن را در جایی قرار دهید که در معرض دید همسرتان باشد.

بارداری چند هفته است

هیچ چیز قشنگ تر از این نیست که همسرتان را با لوازم یا لباس کودک شگفت زده کنید

نتیجه آزمایش را کادو کنید

نتیجه تست بارداری را همراه با یک یادداشت عاشقانه ضمیمه کنید و آن را در کشوی میز کار همسرتان یا روی داشبورد اتومبیل قرار دهید. نتیجه تست بارداری هم می‌تواند یک راه مهیج برای اعلام خبر بارداری به همسرتان باشد. می توانید نتیجه آزمایش نهایی را قاب کنید و آن را با یک کادوی زیبا بسته بندی کنید. به دنبال یک موقعیت خاص باشید تا به آن بهانه کادو را به همسرتان دهید. در این کادوی ویژه یک شیشه شیر کوچک هم بخرید و همراه با آن قاب به یادماندنی همسرتان را بیشتر هیجان زده کنید.

آلبوم عکس خانوادگی را بهانه کنید

مطمئناً تمام ما آلبوم خانوادگی از لحظات شاد و هیجانان انگیزمان داریم که گاهی اوقات با همسرمان آن را تماشا می کنیم. حالا این آلبوم خانوادگی می تواند به صورت دیجیتال و در داخل گوشی همراه خودتان باشد. از همسرتان بخواهید تعدادی عکس های قدیمی را با یکدیگر ببینید.

از قبل از نتیجه آزمایشتان عکس بگیرید. در حین اینکه عکس ها را می بینید به این عکس خاص می رسید. در این لحظه نیاز است که کمی بازی کنید! ابتدا با تعجب عکس را ببینید و از همسرتان بخواهید که برای خواندن روی نوشته کمکتان کند. این روش اعلام خبر بارداری به همسر حسابی هیجان‌زده اش می کند.

نکته مهم در اعلام خبر بارداری به همسر

تمام روش هایی که برای اعلام خبر بارداری به همسر برایتان شرح داده‌ایم، مفید و ماجراجویانه است و قطعاً لحظات خوبی را برایتان خلق می کند. هر کدام از این روش ها را با توجه به شناختی که از روحیه همسرتان دارید، انتخاب کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید انتخاب یک زمان مناسب برای اعلام خبر بارداری به همسرتان است.

به انتخاب یک زمان مناسب برای اعلام خبر بارداری به همسرتان توجه کنید

اگر برای بارداری از قبل با یکدیگر تصمیم گرفته اید و به قول معروف بارداری شما ناخواسته نیست، باز هم باید در انتخاب زمان مناسب احتیاط کنید؛ چون در غیر این صورت ممکن است توی ذوقتان بخورد. برای مثال هرگز یک روز شلوغ‌کاری را که همسرتان از کار زیاد خسته است، برای اعلام خبر بارداری انتخاب نکنید.

یا ممکن است همسرتان در آن روز به خصوص به خاطر یک مشکل مالی یا هر مشکل دیگر آرامش نداشته باشد. در این لحظات هرگز مهم ترین خبر زندگی تان را با او به اشتراک نگذارید.

سعی کنید در یک روز تعطیل و بدون ترافیک کاری مقدمات اعلام خبر را آماده کنید. یادتان باشد این لحظه هرگز تکرار نمی شود و حالت و عکس العمل همسرتان برای همیشه در ذهنتان خواهد ماند؛ بنابراین در انتخاب زمان مناسب اعلام خبر بارداری به همسرتان احتیاط لازم را داشته باشید.

در این بخش از مقاله  برای شما عزیزان ۱۴۰ عکس خبر بارداری - سورپرایز خبر بارداری را گردآوری کرده ایم. امیدواریم از مشاهده این عکس ها لذت ببرید